Hotel San Giovanni’ye Hoşgeldiniz

Hotel San Giovanni size karakteristik eski bir Floransa evinde konaklama imkanı sunar.

Otelimiz Floransa’nın tarihi merkezinde Via Cerratani 2 adresinde ,San Giovanni Meydanı’nın (kathedral meydanı) hemen yanıbaşındadır.Bu mükemmel konumda Floransa’nın tüm müze galeri ve turistik cazibe merkezlerine yürüme mesafesindesiniz.Otelimizin binası ortaçağdan kalmadır ve 14.yüzyılda başpapazlara kalmaları için tahsis edilmiştir.

Bugun halen bazı odalarda original freskleri görmeniz mümkündür.Ayrıca odanızın pencerinden dünyanın en güzel meydanlarından birinin manzarasının da tadını çıkartabilirsiniz.

star

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

guaranteed

En İyi Fiyat Garantisi

location

Floransa'nın Tarihi Merkezinde Mükemmel Lokasyon

offers

Özel Promosyonlar ve Teklifler

wi-fi

Lobi’de kullanabileceğiniz ücretsiz WI-FI internet

Odalar

Hotel San Giovanni farklı boyutlarda , yüksek kalite standartlarında 11 odaya sahiptir. Her oda kaliteli eşyalar ile elegant ve modern ihtiyaçları karşılayacak şekilde dekore edilmiştir. Bütün odalarda dijital TV,ücretsiz Wi-Fi, klima ve özel banyo mevcuttur.

Locanda San Giovanni

Locanda San Giovanni Ruhban Okulunun antik sarayı, San Lorenzo Bazilikası ve Laurentian kütüphanesinin de bulunduğu Floransa’nın en tarihi ve güzel meydanında yer almaktadır . Konaklamalarınız esnasında hem şehrin tam kalbinde her yere yürüme mesafesinde olursunuz hem de sessiz odalarımız sayesinde huzurlu bir dinlenme zamanı bulursunuz.

Rezervasyon

Hotel San Giovanni’de rezervasyon yapmak için otelimizin resmi sitesini kullandığınızda odalar için en düşük fiyat garantisine sahip olursunuz. 100% güvenli online rezervasyon sistemi ile rezervasyonlarınız doğrudan bize ulaşır ve arada aracı kullanmadığımız için size çok daha uygun fiyatları doğrudan sunabiliriz.

Copyright


Copyright 2015,
Hotel San Giovanni.
P.IVA: 04184080481
Tüm Hakları Saklıdır

Bu internet sitesi Fisheyes Ltd. Tarafından yapılmıstır.

İLETİŞİM


Telefon
+39 055 213580

Fax
+39 055 213580

ADRES


50123 Florence, Italy
Via Cerretani 2
info@hotelsangiovanni.com
uparrow